MAKSETINGIMUSED

Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes ning on märgitud toodete juurde. Hindadele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. 

Kaupade või teenuste ostu- ja müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse  eest tasumisest e-poe keskkonnas või arvega tasumise korral ROTERMANNI KAUBANDUSe poolt tellimuse vastuvõtmist kinnitava e-maili saatmisest Ostja poolt tellimuse vormistamisel teavitatud e-mailile.

E-poe hinnad võivad erineda teistest ROTERMANNI KAUBANDUS kaupluste hindadest. E-poe hinnad kehtivad ROTERMANNI KAUBANDUS poolt väljastatud arve tähtajalisel tasumisel või kohesel tasumisel internetipanga lingiga, krüptoraha masksega või krediitkaardiga. 

Kaupade ja teenuste eest saab Ostja maksta e-poes internetipankade linkide kaudu,  krediitkaardiga, krüoptoraha maksega või ROTERMANNI KAUBANDUSpoolt väljastatud tellimuse kinnituse alusel ettemaksuga.  Arveid kaupade või teenuse eest tasumiseks väljastatakse ROTERMANNI KAUBANDUS lepingulistele ettevõtetele. 

Kaupade ja teenuste eest tasumisel internetipanga lingi abil, tuleb väljuda internetipanga lehelt vajutades nupule «Tagasi kaupmehe juurde» . Järgnevalt kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus. 

Krediitkaardiga maksmisel ei sisesta Ostja kaardiandmeid ROTERMANNI KAUBANDUS kodulehele, vaid ametliku koostööpartneri lehele. ROTERMANNI KAUBANDUS Ostja kaardiandmeid  ei näe. Peale tellimuse vormistamist suunatakse Ostja makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu Ostja pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. 

Kaupade ja teenuste tellimus vormistatakse ja tarnitakse 100% ettemakse puhul, välja arvatud tasumisel Pakendikeskuse poolt lepingulistele ettevõtetele väljastatud arve alusel. 

Ostja tellimus tühistatakse, kui Ostja ei ole 3 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasunud, välja arvatud tasumisel arve alusel.