• Soodus!

Hüdreeriv Juukseseerum 30ml

15,00 €
Maksudega

Juuksekasvu soodustav juukseseerum, mis silub, pehmendab, toidab, niisutab,annab läike, kaitseb päikese ja kloori eest.

Kogus

  • TURVALINE OST TURVALINE OST
  • KIIRE TRANSPORT KIIRE TRANSPORT
  • TAGASTUSÕIGUS 14 päeva (vt tingimused) TAGASTUSÕIGUS 14 päeva (vt tingimused)

Blessix juuste seerum – niisutab, toidab ja taastab –  valitud looduslikud õlid annavad juukstele taas oma sära ja tervisliku väljanägemise. Tänu spetsiaalsele valemile saab toodet pärast iga juuste pesu kasutada. Lühikese aja jooksul avaldab märgatavalt toimet. Seerumil on ainulaadne, naiselik ja samas delikaatne lõhn, mis jääb juustele pikaks ajaks .Seerum niisutab juukseid kogu selle pikkuse ulatuses, aidates samal ajal kiirendada juuste kasvu. Annab juustele kogu pikkuses niisutuse, tugevdab juuksekarva, kaitseb päikese ja (basseini) kloori eest, hoiab juukseid liigkuivuse eest, aitab taastada mehaanilisi ja keemilisi kahjustusi, silendab juukseid.

KOOSTISOSAD

Roheliste oliivide, viinamarja seemnete ja mandlite õli sisaldus võimaldab kasutada seerumit kõigile juuksetüüpidele ja kaitseb neid sagedaste juuksurisalongide põhjustatud keemiliste ja mehaaniliste kahjustuste eest.

KASUTUSJUHEND

Kandke paar tilka kätele ja kanna ettevaatlikult ülekogu pestud ja täielikult kuivanud juuste, eriti nende otste pikkuse ulatuses. Ärge kasutage liiga palju seerumit. Toode ei ole mõeldud kasutamiseks näole. Ärge loputage. Võib kasutada pärast igat juuksepesu.

Hoida eemal otsese päikesevalguse eest ja alla 25 + kraadi.  Hoida lastele kättesaamatus kohas.

BL116

Teile võib meeldida ka