• Soodus!

SIIDIGA šampoon vitamiinidega

13,50 €
Maksudega

Blessix Siidiga šampoonil on madal pH. See ei sisalda allergeene, pigmente, parafiini, propüleengükooli ega värvaineid. Juuksepalsam siidiga ja vitamiinidega on ideaalne kuivadele, tuhmidele juustele. Tänu aktiivsetele komponentidele taastab ja silub juuste struktuuri, takistab staatilise elektri tekkimist, muudab harjamise lihtsamaks. Tänu siidi ja piimhappe sisaldusele on sellel aminohapped, mis parandavad peanaha kui ka juuste struktuuri. Provitamiin B5 niisutab ja kaitseb ka sinu juuksepigmenti kui ka juuksevärvi. Hoiab ära katkised juukseotsad. Mandliõli ja kookosõli toidavad ja kaitsevad sinu peanahka kui juukseid. Sobib suurepäraselt koos siidi või keratiiniga juuksemaskiga ja parima lõpptulemuse saavutamiseks viimistle juuksesiidi või keratiini spreiga.

Kogus

  • TURVALINE OST TURVALINE OST
  • KIIRE TRANSPORT KIIRE TRANSPORT
  • TAGASTUSÕIGUS 14 päeva (vt tingimused) TAGASTUSÕIGUS 14 päeva (vt tingimused)

Blessix Siidiga šampoonil on madal pH. Juuksepalsam siidiga ja vitamiinidega on ideaalne kuivadele, tuhmidele juustele. Tänu aktiivsetele komponentidele taastab ja silub juuste struktuuri, takistab staatilise elektri tekkimist, muudab harjamise lihtsamaks.

KOOSTISOSAD JA OMADUSED

Tänu siidi ja piimhappe sisaldusele on sellel aminohapped, mis parandavad peanaha kui ka juuste struktuuri. Provitamiin B5 niisutab ja kaitseb ka sinu juuksepigmenti kui ka juuksevärvi. Hoiab ära katkised juukseotsad. Mandliõli ja kookosõli toidavad ja kaitsevad sinu peanahka kui juukseid. Sobib suurepäraselt koos siidi või keratiiniga juuksemaskiga ja parima lõpptulemuse saavutamiseks viimistle juuksesiidi või keratiini spreiga.

See ei sisalda allergeene, pigmente, parafiini, propüleengükooli ega värvaineid.

OMADUSED: Kuivad, tuhmid, kahjustatud ja rabedad juuksed. Pehmendab, niisutab ja parandab juuksestruktuuri ning hoiab ära katkised juukseotsad.

KASUTUSJUHEND

Masseeri õrnalt märgadele juustele. Loputage hetke pärast põhjalikult. Vajadusel korrake seda. Väldi silma sattumist. Peale pesu kanna peale siidi või keratiiniga juuksepalsam või juuksemask. Hoia peal mõned minutit ning loputa leige veega. Kammimisel soovitame kasutada tangle tüüpi juukseharja, mis on spetsiaalselt loodud märgade, kuivade ja pusas juuste harjamiseks ilma neid kahjustamata. Ettevaatust! Hoida temperatuuril alla 25 ° C. Kaitske otsese päikese eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Kasuta 24 kuu jooksul pakendil märgitud kuupäevast.

BL118

Teile võib meeldida ka