• Soodus!

Juuksemask siidi ja vitamiinidega 250g

16,00 €
Maksudega

Naturaalne juuksemask siidi ja vitamiinidega, milles ei ole parabeene, SLES, SLS, parafiini, propüleenglükooli, värvained ega pigmente. Toode on madala pH-ga, mis parandab peanaha happelist ph-d. Parandab nii peanahka kui ka juukseid ühekorraga ja seda ilma kahjustavate kemikaalideta. Ideaalne lahendus kuivadele, mattidele, kahjustunud, värvitud ja hapratele juustele. Tänu aktiivsetele komponentidele taastatab ja tasandab juuste struktuuri, takistab staatilise elektri tekkimist, muudab harjamise lihtsaks. Tänu siidi sisaldusele sisaldab aminohappeid, mis parandavad juuste struktuuri täielikult. Tekitab juustele õhukese kihi, mis tasandab, kaitseb ja niisutab. Provitamiin B5 kaitseb ja hoiab juuksevärvi, hoiab ära katkised otsad.

Kogus

  • TURVALINE OST TURVALINE OST
  • KIIRE TRANSPORT KIIRE TRANSPORT
  • TAGASTUSÕIGUS 14 päeva (vt tingimused) TAGASTUSÕIGUS 14 päeva (vt tingimused)

Naturaalne juuksemask siidi ja vitamiinidega. Toode on madala pH-ga, mis parandab peanaha happelist ph-d. Parandab nii peanahka kui ka juukseid ühekorraga ja seda ilma kahjustavate kemikaalideta. Ideaalne lahendus kuivadele, mattidele, kahjustunud, värvitud ja hapratele juustele. Tänu aktiivsetele komponentidele taastatab ja tasandab juuste struktuuri, takistab staatilise elektri tekkimist, muudab harjamise lihtsaks.

Tänu siidi sisaldusele sisaldab aminohappeid, mis parandavad juuste struktuuri täielikult. Tekitab juustele õhukese kihi, mis tasandab, kaitseb ja niisutab. Provitamiin B5 kaitseb ja hoiab juuksevärvi, hoiab ära katkised otsad.Olemasolevad katkised juukseotsad soovitame ära lõigata, et kasvatada uued ja tugevamad juuksed. Sobib keskmise ja tugevamale juuksestruktuurile.

KOOSTISOSAD JA OMADUSED

Juuksed muutuvad tervemaks tänu E-vitamiinile, mandliõlile ja sheavõile. Kookospähkliõli muudab juuksed tugevamaks. Piimhape aga niisutavab ja tegeleb juuksejuurtega sügavuti. Väheneb kõõm ja peanaha struktuur paraneb juba paari kasutuskorra järgselt.

Maskil on meeldiv aroom.

Omadused:

  • Intensiivselt taastab juuksestruktuuri
  • Niisutab ja toidab
  • Silendab kahjustatud juuste struktuuri ja annab läike
  • Vähendab katkiste juusteotste tekkimist
  • Muudab harjamise lihtsamaks
  • Hoiab ära staatilise elektri

KASUTUSJUHEND

Pange piisav kogus maski puhastele juustele ja peanahale. Jäta see 5-10 minutiks imenduma, seejärel loputage leige või jaheda veega. Korda protseduuri 2-3 korda nädalas. Selleks, et saada veelgi parem tulemus, kasuta koos kaitsva juuksesiidi spreiga.

BL120

Teile võib meeldida ka